تصفیه شیمیایی فاضلاب

 wastewater chemical treatment

 

اساس کار در تصفیه شیمیایی کاربرد مواد شیمیایی در تصفیه ی فاضلاب قرار دارد . در تصفیه خانه های فاضلاب مواد شیمیایی مانند کلرو فریک و انواع مختلف پلیمر ها را برای تاثیر گذاردن روی مواد خارجی نامحلول و کلوییدی و یا مواد محلول در فاضلاب بکار می رود .  بچز این از مواد شیمیایی مانند کلرو برای گندزدایی فاضلاب  و کشتن میکروب های موجود در فاضلاب و نیز برای کاهش بو در تصفیه خانه های فاضلاب استفاده می شود .

روش های تصفیه شیمیایی بجز موارد یاد شده در تصفیه خانه های فاضلاب شهری مورد  استفاده قرار می گیرد و این روش ها بیشتر در تصفیه فاضلاب های صنعتی بکار می روند . اما به علت استفاده روز افزون از مواد شیمیایی در زندگی روز مره و ورود این مواد به فاضلاب های شهری مساله تصفیه شیمیایی در تصفیه خانه های فاضلاب شهری ( فاضلاب انسانی ) نیز کم کم مورد توجه قرار می گیرد .

 

تصفیه شیمیایی فاضلاب ، تصفیه شیمیایی چیست ، تصفیه فاضلاب به روش شیمیایی ، تصفیه فاضلاب قالیشویی به روش شیمیایی ، تصفیه فاضلاب کارواش به روش شیمیایی ، پکیج تصفیه فاضلاب شیمیایی ، پکیج فلزی تصفیه شیمیایی فاضلاب ، پکیج پلی اتیلن تصفیه شیمیایی فاضلاب ، مزایای تصفیه شیمیایی فاضلاب ، سپتیک تانک ، تصفیه فاضلاب انسانی ، تصفیه فاضلاب صنعتی ،

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن