درباره ما

شرکت پاکان پالایش البرز با هدف اجرای کلیه پروژه های آب و فاضلابی تشکیل گردید. هیأت مدیره این شرکت و مدیران این شرکت با سوابق بیش از 10 سال خود افتخار دارند تا با هدایت شرکت پاکان پالایش البرز، بتوان در کلیه پروژه های تصفیه خانه های آب و فاضلاب شرکت نمود.

سیاستگذاری جمهوری اسلامی ایران و سازمان محیط زیست و همچنین توجه این شرکت به حفظ سلامت این جامعه و جلوگیری از بروز آلودگیهای زیست محیطی توسط آلاینده های مخاطره آمیز , باعث شده است تا این شرکت در زمینه سیستم های تصفیه آب و فاضلاب و تولید مواد شیمیایی در صنعت تصفیه آب و فاضلاب ، مجهز به اطلاعات بروز دنیا و تکنولوژی مجهز و تجهیزات مدرن گردد .

متخصصین ساخت و تولید این شرکت در زمینه طراحی ساخت و نصب کلیه تجهیزات مرتبط با سیویل و تجهیزات تصفیه خانه های آب و فاضلاب و اجرای شبکه های جمع آوری , انتقال و کلیه خدمات PIPING  و  تولید مواد شیمیایی مجهز به ابزار آلات مدرن می باشند.

خلاقیت و نوآوری

ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت هدف اصلی ماست .

Some Cool Facts

Numbers Speak For Themselves

محصولات
0
سابقه کاری
0
پروژه های انجام شده
0

هدف شرکت پاکان پالایش جلب رضایت مشتری و ارائه بهترین خدمات در کوتاهترین زمان می باشد .

ساخت انواع تجهیزات تصفیه خانه و مواد شیمیایی

شرکت پاکان پالایش با داشتن نیروی تخصصی و کارخانه ای مجهز قادر به ساخت انواع تجهیزات و مواد شیمیایی در بخش تصفیه آب و فاضلاب  با بهترین متریال می باشد .

دپارتمان کنترل کیفیت این شرکت بر تمامی مراحل تولید نظارت داشته و کیفیت محصولات را کنترل می کنند تا محصولی با کیفیت تولید و به بازار عرضه گردد .  

طراحی ، مشاوره و اجرا

دپارتمان فنی شرکت پاکان پالایش البرز با در اختیار داشتن مهندسین و کارشناسانی با تجربه و دانش علمی بالا آماده ارائه خدمات و مشاوره به کارفرمایان و مشتریان محترم در زمینه سیستم های تصفیه آب و فاضلاب می باشد . 

کارشناسان این شرکت با تکیه بر علم روز دنیا و به روزترین سیستم های تصفیه آب و فاضلاب بهترین روشها و تکنولوژی ها را در طراحی و اجرای پروژه های مختلف به کار می گیرند تا بتوانند کارآمدترین گزینه را جهت رفع مشکلات پیشنهاد دهند . 

متخصصان ما بهترین ها را ارائه می دهند

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید

پیمایش به بالا