تصفیه فاضلاب قالیشویی
(۱۰۰%) ۵ از ۲ رای

تصفیه فاضلاب قالیشویی

قالیشویی

فاضلاب قالیشویی  حاصل از صنعت قالیشویی حاوی دترجنت ها و مواد سمی و سایر آلاینده ها  می باشد که  مخرب محیط زیست بوده و تهدیدی جدی علیه آب های زیرزمینی می باشد.

از این رو این صنایع ملزم به داشتن سیستم تصفیه فاضلاب صنعتی جهت تصفیه فاضلاب تولیدی خود می باشند تا آب مصرفی را باز چرخانی و یا دوباره استفاده کنند .

روش های تصفیه فاضلاب قالیشویی 

۱- روش شیمیایی 

۲- روش الکتروشیمیایی 

روش تصفیه شیمیایی

روش تصفیه شیمیایی : 

در روش تصفیه شیمیایی با اضافه نمودن ماده منعقد کننده مناسب و دوز بهینه که توسط آزمایش جار تعیین می گردد  فاضلاب تصفیه می شود . اساس کار تصفیه انعقاد و لخته سازی می باشد . 

روش الکترو شیمیایی

روش الکتروشیمیایی  : 

روش تصفیه به اینگونه است که با اعمال جریان الکتریکی آند این دستگاه شروع به تولید یون های فلزی می کند، مواد آلاینده فاضلاب  با این یون ها و همچنین یون-OH واکنش می دهد و ایجاد لخته می کنند. این لخته ها به وسیله ته نشینی از فاضلاب جدا می شوند.

 

 

با توجه به نوع سیستم تصفیه و کیفیت پساب تصفیه شده می توان آن را  پس از فیلتر شنی در آبیاری فضای سبز و یا استفاده مجدد برای شست و شو به کار گیرند .

تصفیه فاضلاب قالیشویی

 

شرکت پاکان پالایش البرز مفتخر است با کادری مجرب و کارگاهی مجهز ،  در زمینه مشاوره ، طراحی و ساخت پکیج های تصفیه فاضلاب فعالیت نماید .

این شرکت با تکیه بر علم روز دنیا و تجربه بالای کارشناسان خود مجهز به به روز ترین اطلاعات در زمینه تصفیه آب و  تصفیه فاضلاب می باشد .

 

Save

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.