محصولات

product
محصولات شرکت پاکان پالایش البرز

تصفیه آب ، تصفیه فاضلاب ، مواد شیمیایی

شرکت پاکان پالایش البرز با تکیه بر بروزترین اطلاعات دنیا و دانش متخصصان خویش آماده ارائه خدمات و با کیفیت ترین محصولات در صنعت آب و فاضلاب می باشد . 

محصولات شرکت پاکان پالایش در زمینه تصفیه آب ، تصفیه فاضلاب ، تجهیزات تصفیه خانه  و مواد شیمیایی مصرفی در صنعت آب و فاضلاب می باشد .

نوآوری های ما

محصولات شرکت پاکان پالایش

ساخت انواع تجهیزات تصفیه خانه آب و فاضلاب

شرکت پاکان پالایش با داشتن کارگاهی مجهز و نیروی تخصصی قادر به ساخت انواع تجهیزات در بخش تصفیه آب و فاضلاب  با بهترین متریال می باشد . دپارتمان کنترل کیفیت این شرکت  بر تمام مراحل تولید نظارت داشته و  کیفیت محصولات را کنترل می نماید . 

تولید کننده مواد شیمیایی

شرکت پاکان پالایش تولید کننده و تامین کننده مواد شیمیایی در صنعت تصفیه آب و فاضلاب از قبیل مواد احیای ممبران ، انواع آنتی اسکالانت ، مواد شستشوی ممبران  می باشد .

طراحی تصفیه خانه آب و فاضلاب

واحد فنی و مهندسی شرکت پاکان پالایش البرز  با در اختیار داشتن کارشناسانی با دانش و تجربه بالا شرایط بسیار مناسبی را برای ارائه خدمات طراحی و مشاوره در زمینه سیستم های تصفیه آب و فاضلاب فراهم آورده است.

 

تجهیزات تصفیه خانه

تیم پشیبانی این شرکت با تهیه چک لیست و برنامه های نگهداری و تعمیرات سیستم های تصفیه آب و فاضلاب شرایط لازم برای کارکرد بهینه تجهیزات مکانیکال و الکترومکانیکال فراهم می آورد . 

جهت دریافت مشاوره رایگان با متخصصان شرکت تماس حاصل فرمایید

به بالای صفحه بردن