خدمات

سرویس ها
_

خدمات ما

با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه تصفیه آب و فاضلاب

شرکت پاکان پالایش البرز با داشتن کادری مجرب و تکیه بر علم روز دنیا و با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه تصفیه آب و فاضلاب خدمات خود را به شرح ذیل ارائه می دهد :

نگهداری ، راهبری و بهره برداری سیستم های تصفیه آب و فاضلاب

تخصص و تجربه شرکت پاکان پالایش در زمینه نگهداری و راهبری سیستم های تصفیه آب و فاضلاب ، سبب گردیده که راهکارهای موثر و مفیدی در این زمینه داشته باشد و از آنها جهت دستیابی به اهداف راهبری و نگهداری استفاده نمایند .

طراحی تصفیه خانه آب و فاضلاب

تیم مهندسی شرکت پاکان پالایش با داشتن کارشناسان با دانش و تجربه  بسیار در حوزه تصفیه آب و فاضلاب ، آماده ارائه خدمات طراحی و مشاوره در زمینه سیستم های تصفیه آب و فاضلاب به کارفرمایان محترم در این حوزه می باشد .

ساخت انواع تجهیزات تصفیه خانه آب و فاضلاب

شرکت پاکان پالایش با داشتن کارگاهی مجهز و نیروی تخصصی قادر به ساخت انواع تجهیزات در بخش تصفیه آب و فاضلاب  با بهترین متریال می باشد . دپارتمان کنترل کیفیت این شرکت  بر تمام مراحل تولید نظارت داشته و  کیفیت محصولات را کنترل می نماید .

ساخت پکیج تصفیه فاضلاب مناسب صنایع و مجتمع های مسکونی

شرکت پاکان پالایش با داشتن کارگاهی مجهز و نیروی تخصصی قادر به ساخت انواع پکیج های پورتابل فلزی ، پلی اتیلن تصفیه فاضلاب مورد نیاز صنایع ، اجتماعات کوچک و بیمارستان ها می باشد .

تولید مواد شیمیایی

شرکت پاکان پالایش تولید کننده و تامین کننده مواد شیمیایی در صنعت تصفیه آب و فاضلاب از قبیل مواد احیای ممبران ، انواع آنتی اسکالانت ، مواد شستشوی ممبران  می باشد .