تصفیه فاضلاب کارواش

تصفیه فاضلاب کارواش

 

با افزایش روز افزون خودرو ها و به مطابق آن افزایش تعداد کارواش ها ، پساب حاصل از این کارواش و تخلیه آن به مجاری آب و نهرها به عنوان یک مشکل بسار جدی تبدیل گردیده است .

پکیج تصفیه فاضلاب کارواش
پکیج تصفیه فاضلاب کارواش

فاضلاب  صنعتی کارواش ها دارای آلاینده هایی مانند چربی گیری ، روغن دترجنت ها (شوینده ها ) ، فسفات ها ، مواد شیمیایی و همچنین گلو لای حاصل از شستشوی خودروها در فاضلاب کارواش می باشد که وجود آنها در پساب خروجی فاضلاب کارواش  به محیط زیست صدمات جدی وارد می نماید . لذا حذف این آلاینده ها از فاضلاب  کارواش ها یک امر ضروری می باشد . ورود فاضلاب کارواش بدون هیچ گونه تصفیه به محیط زیست به دلیل داشتن نمک های سنگین  و چربی ها و اسید های کربوکسیلیک باعت تخریب محیط زیست و اکولوژی محیط می گردد . لذا جهت حفظ محیط زیست تصفیه فاضلاب کارواش راهکار مهمی می باشد .

با استفاده از پکیج های تصفیه فاضلاب کارواش می توان فاضلاب کارواش را با هزینه کمی تصفیه نمود و از آن مجددا در سیکل شستشوی خودرو ها استفاده نمود .

شرکت پاکان پالایش البرز با تکیه بر توان علمی و تجربه بالای کارشناسان خود توانسته است که اقدام به طراحی و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب کارواش نماید که بدون استفاده از هر گونه مواد شیمیایی قادر به حذف آلاینده ها از فاضلاب کارواش می باشد . بطوری که پساب خروجی از پکیج تصفیه فاضلاب را می توان بدون هیچ گونه تهدیدی علیه محیط زیست به چاه تخلیه و یا جهت آبیاری فضاری سبز استفاده نمود و حتی می توان از آن مجددا در کارواش استفاده نمود .

برخی از مزیت های تصفیه فاضلاب کارواش شرکت پاکان پالایش البرز عبارتند از :

– هزینه سرمایه گذاری بسیار پایین پکیج تصفیه فاضلاب کارواش

– ساخت پکیج  تصفیه فاضلاب کارواش در انواع فلزی و پلی اتیلن

– هزینه نگهداری پایین

– اپراتوری ساده

– فضای اشغالی کم

– مکان استفاده مجدد از پساب خروجی  در کارواش

 

Save

شاید این مطالب برایتان مفید باشد:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *